slideshow 1

Jste zde

O společnosti

Branaldi navrhuje a vyrábí obaly, prodejní stojany a další prvky podpory prodeje nejvyšší kvality. Specializujeme se na produkty z kartonu. Do výrobních závodů jsme v posledních letech investovali tak, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout moderní výrobu – rychlou, efektivní a kvalitní, která nám zajistí maximální spokojenost s našimi zákazníky. 

Historie

Společnost Branaldi vznikla v roce 1997. V současné době má v České republice dva výrobní závody na produkci kartonových prvků podpory prodeje (POP/POS displeje, obaly včetně copackingu).

Další výrobní závody, například pro digitální tisk, se nacházejí v našich zahraničních pobočkách (Maďarsko, Litva, Ukrajina ad.). Dík tomu jsme schopni pružně a efektivně reagovat na potřeby zákazníků po celé Evropě.

Partnerství & trendy

  • Od roku 2012 jsme ve strategickém partnerství se skupinou THIMM Obaly, díky kterému se i dále rozvíjíme a budujeme silnou a respektovanou firmu v rámci střední a východní Evropy.
  • Aktuální trendy v podpoře prodeje a jejích jednotlivých prvcích jsou výzvou pro zaměstnance Branaldi, kteří každý den pracují na tom, aby kampaně našich klientů byly úspěšné.
Česky
X
To prevent automated spam submissions leave this field empty.